Casti Baseus Bowie H1s, multimedia, wireless, bluetooth 5.4, microfon pecasca, noise cancelling, Hi-Res Sound, autonomie 120h, alb
Casti audio
Compare
Casti Over-ear Baseus Bowie H1s, wireless, noise-canceling, alb
Stoc furnizor:
Doar 1 rămase în stoc
256,99 lei 386,99 lei
Doar 1 rămase în stoc
| Wireless | Da |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Iluminare | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Call Center | Nu |
| HSET-Design | Full-size |
| Noise-canceling | Da |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| Design căști | Over-ear |
| Sunet | Stereo |
| Tip | ExterneBinauralOver-the-head |
| Conectori | USB-C (incarcare) |
| Raza actiune | 10 m |
| Durata standby | pana la 120 ore |
| Baterie | 600 mAh |
| Compatibilitate | SmartphoneTableteLaptop |
| Frecventa de raspuns | 20 Hz – 40 kHz |
| Greutate | 250 g |
| Interfata | Bluetooth 5.4 |
| Sensibilitate | -46 dB |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |





Nu există comentarii încă.