JBL Live Pro 2 TWS Black
| Wireless | Da |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Wireless charging | Yes |
| Protection features | Water resistant |
| Number of microphones | 6 |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | USB |
| Design căști | In-ear |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Negru |
| Noise-canceling | Yes |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Headset type | Binaural |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Microphone sensitivity | -38 dB |
| Battery operated | Yes |
| Wearing style | In-ear |
| Ear coupling | Intraaural |
| Microphone type | Built-in |
| Charging case | Yes |
| Ear pads | Yes |
| Music playback | Yes |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP, HFP |
| Noise canceling type | Active |
| Connectivity technology | True Wireless Stereo (TWS) |
| Driver unit | 1.1 cm |
| Charging case connector type | USB Type-C |
| Impedance | 16 Ω |
| Operating keys | Answer/end call, Mute, Play/Pause, Track , Volume +, Volume – |
| Headphone sensitivity | 105 dB |
| Right earpiece battery capacity | 65 mAh |
| Left earpiece battery capacity | 65 mAh |
| Battery capacity (charging case) | 580 mAh |
| Continuous audio playback time | 10 h |
| Left earpiece weight | 4.8 g |
| Right earpiece weight | 4.8 g |
| Charging case weight | 48.4 g |
| Accessories included in set | 3 sizes silicone eartips |
| Charging case type | Wired |
| Sound pressure level (max) | 91 dB |
| Battery technology (charging case) | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Charging case capacity | 500 mAh |
| Conversation Awareness | Yes |
| Input voltage (charging case) | 3.85 V |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| USB connector | USB Type-C |
| Microphone in | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Cables included | USB Type-C |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery recharge time | 2 h |
| Package type | Hanging box |
| Warranty card | Yes |
| Quantity | 1 |
| Product type | Headset |
| Control type | Touch |
| Base station | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Battery voltage | 3.8 V |
| International Protection (IP) code | IPX5 |
| Frequency-Band | 2400 – 24835 GHz |
| Producator | JBL |
| Garantie | 24 |





Nu există comentarii încă.