JBL Tune 510BT White
| Wireless | Da |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| USB connectivity | Yes |
| Battery charge indicator | Yes |
| Microphone mute | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time | 40 h |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | USB |
| Design căști | Head-band |
| Noise-canceling | Nu |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Alb |
| Wearing style | Head-band |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Headset type | Binaural |
| Volume control | Button |
| Foldable | Yes |
| Ear coupling | Circumaural |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Impedance | 32 Ω |
| Driver type | Dynamic |
| Battery operated | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Driver unit | 3.2 cm |
| Charging source | USB |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP, HFP |
| Battery-Capacity | 450 mAh |
| Operating keys | Answer/end call, Play/Pause, Track , Volume +, Volume – |
| Headphone sensitivity | 103.5 dB |
| Microphone sensitivity | -29 dB |
| Export Control Classification Number (ECCN) | China |
| Master (outer) cases per pallet layer | 16 pc(s) |
| Master (outer) case width | 374 mm |
| Master (outer) case length | 575 mm |
| Master (outer) case height | 448 mm |
| Master (outer) case gross weight | 13.5 kg |
| Master (outer) case volume | 0.096 cm³ |
| Pallet net weight | 216.4 kg |
| Microfon | Da |
| Pallet GTIN (EAN/UPC) | 6925281987632 |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 6925281987632 |
| USB connector | USB Type-C |
| Quick start guide | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Cables included | USB Type-C |
| Product colour | White |
| Battery type | Built-in battery |
| Package type | Box |
| Warranty card | Yes |
| Package height | 205 mm |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Quantity | 1 |
| Product type | Headset |
| Battery life | 2400 min |
| Control type | Buttons |
| Weight | 160 g |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Package depth | 48 mm |
| Package width | 223 mm |
| Package weight | 374 g |
| Products per pallet layer | 128 pc(s) |
| Products per pallet | 512 pc(s) |
| Producator | JBL |
| Garantie | 24 |




Nu există comentarii încă.