JBL Tune 530BT. Product type: Headset. Connectivity technology: Wireless, Bluetooth. Recommended usage: Calls/Music. Headphone frequency: 20 – 20000 Hz. Weight: 152 g. Product colour: Beige
Casti audio
Compare
JBL Tune 530BT. Product type: Headset. Connectivity technology: Wireless, Bluetooth.
Stoc furnizor:
În stoc
250,99 lei
În stoc
| Iluminare | Nu |
|---|---|
| Number of microphones | 2 |
| Fast charging | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | USB |
| Design căști | Head-band |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Bej |
| Wearing style | Head-band |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Headset type | Binaural |
| Volume control | Button |
| Foldable | Yes |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Ear coupling | Supraaural |
| USB connectivity | No |
| Control unit type | On-ear control unit |
| Driver type | Dynamic |
| Battery operated | Yes |
| Microphone sensitivity | -40 dB |
| Microphone type | Built-in |
| Charging source | USB |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP, HFP |
| Impedance | 30 Ω |
| Headphone sensitivity | 102 dB |
| Driver unit | 3.3 cm |
| Battery-Capacity | 450 mAh |
| Safety sheet | Yes |
| Noise-canceling | No |
| 3.5 mm connector | No |
| 6.35 mm connector | No |
| RF connectivity | No |
| Charging stand | No |
| BeamForming | Yes |
| Audio adapters included | No |
| Microfon | Da |
| Market segment | Consumer |
| Bone conduction sensor | No |
| Bone conduction | No |
| Acoustic system | Open |
| USB connector | USB Type-C |
| BLUETOOTH | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Product colour | Beige |
| AC adapter included | No |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery recharge time | 2 h |
| Package type | Hanging box |
| Depth | 18 mm |
| Warranty card | Yes |
| Bluetooth version | 6.0 |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Noise reduction | No |
| Quantity | 1 |
| Product type | Headset |
| Control type | Buttons |
| Frequency-Band | 2.4 – 2.4835 GHz |
| Height | 71 mm |
| USB Type-C required charging power (min) | 5 W |
| Width | 71 mm |
| Weight | 152 g |
| Talk time | 45 h |
| Protection features | Not applicable |
| Intraaural headphones type | Not applicable |
| Continuous audio playback time | 76 h |
| Producator | JBL |
| Garantie | 24 |



Nu există comentarii încă.