JBL Tune 730BT. Product type: Headset. Connectivity technology: Wireless, Bluetooth. Recommended usage: Calls/Music. Headphone frequency: 20 – 20000 Hz. Weight: 218.2 g. Product colour: Blue
Casti audio
Compare
JBL Tune 730BT. Product type: Headset. Connectivity technology: Wireless, Bluetooth.
Stoc furnizor:
În stoc
315,99 lei
În stoc
| Iluminare | Nu |
|---|---|
| Connectivity technology | Wireless |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | Bluetooth |
| Design căști | Head-band |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Albastru |
| Wearing style | Head-band |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Headset type | Binaural |
| Volume control | Button |
| Foldable | Yes |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Driver unit | 4 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Impedance | 32 Ω |
| USB connectivity | No |
| Battery operated | Yes |
| Microphone sensitivity | -40 dB |
| Microphone type | Built-in |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP, HFP |
| Noise-canceling | No |
| 3.5 mm connector | No |
| Headphone sensitivity | 97 dB |
| 6.35 mm connector | No |
| RF connectivity | No |
| Charging stand | No |
| Audio adapters included | No |
| Battery-Capacity | 500 mAh |
| Microfon | Da |
| Bone conduction sensor | No |
| Bone conduction | No |
| Acoustic system | Open |
| USB connector | USB Type-C |
| BLUETOOTH | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Product colour | Blue |
| USB Type-C charging port | Yes |
| AC adapter included | No |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery recharge time | 2 h |
| Bluetooth version | 6.0 |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Noise reduction | No |
| Quantity | 1 |
| Product type | Headset |
| Frequency-Band | 2.4 – 2.4835 GHz |
| USB Type-C required charging power (min) | 5 W |
| Talk time | 45 h |
| Protection features | Not applicable |
| Intraaural headphones type | Not applicable |
| Continuous audio playback time | 76 h |
| Weight | 218.2 g |
| Producator | JBL |
| Garantie | 24 |






Nu există comentarii încă.