JBL Tune 770NC Over Ear Headphones Black
- Nu poți să adaugi „Laptop Consumer ASUS Zenbook Duo UX8406CA, cu procesor Intel Core” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Casti audio
Compare
JBL Tune 770NC Over Ear Headphones Black
Stoc furnizor:
În stoc
399,99 lei
În stoc
| Iluminare | Nu |
|---|---|
| Interfata | USB |
| Design căști | Head-band |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | Intre 2.5 si 3 m |
| Culoare | Negru |
| Noise-canceling | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Headset type | Binaural |
| Volume control | Button |
| Foldable | Yes |
| Adjustable headband | Yes |
| Ear coupling | Circumaural |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Driver unit | 4 cm |
| Impedance | 32 Ω |
| Control unit type | On-ear control unit |
| Cable colour | Black |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Driver type | Dynamic |
| Battery operated | Yes |
| Microphone sensitivity | -40 dB |
| Microphone type | Built-in |
| Headphone sensitivity | 100 dB |
| Detachable cable | Yes |
| Charging source | USB |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP, HFP |
| Noise canceling type | Active |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| Sound pressure level (max) | 94 dB |
| Battery-Capacity | 690 mAh |
| Continuous audio playback time | 70 h |
| Talk time (ANC on) | 30 h |
| Talk time (ANC off) | 39 h |
| USB connector | USB Type-C |
| Quick start guide | Yes |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery recharge time | 2 h |
| Width | 56 mm |
| Warranty card | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Quantity | 1 |
| Product type | Headset |
| Control type | Buttons |
| Frequency-Band | 2.4 – 2.4835 GHz |
| Cables included | Audio (2.5mm to 3.5mm), USB Type-C |
| Battery life | 2640 min |
| Depth | 226 mm |
| Package height | 207 mm |
| Weight | 232 g |
| Package depth | 228 mm |
| Height | 20.5 mm |
| Package width | 58 mm |
| Package weight | 459 g |
| Tehnologie | Cu fir/Fara Fir |
| Producator | JBL |
| Garantie | 24 |








Nu există comentarii încă.