Poly Voyager Surround 80 UC Microsoft Teams Certified USB-C Headset +USB-C/A Adapter
- Nu poți să adaugi „Casti Spacer, cu fir, standard, utilizare multimedia, call center, microfon” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Poly Voyager Surround 80 UC Microsoft Teams Certified USB-C Headset
Stoc epuizat
3.684,99 lei
Stoc epuizat
| Iluminare | Nu |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| USB connectivity | Yes |
| Sustainability certificates | TCO |
| Connectivity technology | Wireless |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | USB |
| Design căști | Head-band |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Negru |
| Noise-canceling | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Operating keys | Play/Pause, Track , Volume +, Volume – |
| Driver unit | 4 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Other operating systems supported | Android, iOS |
| Cable colour | Black |
| Battery operated | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Charging source | USB |
| Noise canceling type | Active |
| Charging case connector type | USB Type-C |
| Volume control | Touch |
| Charging stand | Yes |
| Continuous audio playback time | 24 h |
| Recommended usage | Music/Everyday |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVDTP, AVRCP, HFP, HSP |
| Wireless range | 30 m |
| Headphone sensitivity | 132 dB |
| Microphone sensitivity | -37 dB |
| Number of microphones | 10 |
| Talk time | 21 h |
| Audio adapters included | USB |
| Head-band cushion | Yes |
| Master (outer) cases per pallet layer | 70 pc(s) |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| Certified for Microsoft Teams | Yes |
| USB connector | USB Type-C |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Battery type | Built-in battery |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| LED indicators | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Product type | Headset |
| Control type | Touch |
| Package width | 190 mm |
| Carrying case | Yes |
| Colour name | Black |
| Package weight | 300 g |
| Height | 181 mm |
| Weight | 275 g |
| Depth | 7.7 mm |
| Width | 191 mm |
| Country of origin | Mexico |
| Package height | 548 mm |
| Battery recharge time | 1 h |
| Cables included | 3.5 mm to USB Type-C |
| Compatible operating systems | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Compatibility | Compatible with PCs and smartphones via Bluetooth, USB Type-C BT700 adapter or USB Type-C/A adapter |
| Bundled software | Poly Lens |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Package depth | 209.8 mm |
| Pallet weight (imperial) | 357 kg (787 lbs) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219 x 1490 mm |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |









Nu există comentarii încă.