XIAOMI MI TRUE WIRELESS EARBUDS BASIC 2 Black
Casti audio
Compare
XIAOMI MI TRUE WIRELESS EARBUDS BASIC 2 Black
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
91,99 lei
Stoc epuizat
| Wireless | Da |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Noise-canceling | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | Bluetooth |
| Call Center | Nu |
| Design căști | In-ear |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| Lungime cablu | Nespecificat |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Carcasa cu acumulator | Da |
| HFP (Hands Free Profile) | Da |
| A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) | Da |
| AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) | Da |
| Tip | True Wireless Stereo |
| Port incarcare | micro USB |
| Durata incarcare | Casca: 1.5 oreCarcasa: 2ore |
| Durata convorbire | Casca pana la 4 ore, pana la 12 ore ( cu cutie ) |
| Raza de actiune | Pana la 10 m |
| Functii | Oprire automată după 5 minute de inactivitate Pornire automată și asociere Buton multifuncțional Afișarea stării bateriei de pe smartphone |
| Dimensiuni | 62 × 40 × 27.2 mm |
| Greutate | 35.4 g |
| Accesorii incluse | 2 perechi de vârfuri din silicon (S, L), Carcasă de încărcare, Căști, Manual de instrucțiuni |
| Frecventa de raspuns | 20 – 20000 Hz |
| HSP (Handset Profile) | Da |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |









Nu există comentarii încă.