CPU Cooler Deepcool GAMMAXX AG400, 500-2500RPM +/- 10%, ventilator 120mm, conector ventilator 4 pin, LGA1700/1200/1151/1150/1155, AM5/4
- Nu poți să adaugi „Cooler Procesor Corsair H100I Elite Capellix XT Liquid ALB” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Coolere Procesor
Compare
Cooler Procesor Deepcool GAMMAXX AG400 NEGRU
Stoc furnizor:
În stoc
121,99 lei 198,99 lei
În stoc
| Cooler-Type | CPU-cooler |
|---|---|
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Screws included | Yes |
| Fan diameter | 12 cm |
| Mounting kit | Yes |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan bearing technology | Hydro bearing |
| Fan voltage | 12 V |
| Fan speed (max) | 2000 RPM |
| Illumination LED | No |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 25 x 120 mm |
| Fan power consumption | 2.04 W |
| Tip | Aer |
| Diametru: | 12 cm |
| Iluminare | Nu |
| Numar coolere: | 1 |
| Suitable location | Processor |
| Number of heat pipes | 4 |
| Radiator material | Aluminum |
| Fan speed (min) | 500 RPM |
| Radiator width | 12 cm |
| CPU bracket(s) | Yes |
| Maximum airflow | 75.89 cfm |
| Maximum air pressure | 2.53 mmH2O |
| Radiator height | 15 cm |
| Heat pipes diameter | 6 mm |
| Noise level (high speed) | 31.6 dB |
| Fan current | 0.17 A |
| Radiator depth | 9.2 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Depth | 92 mm |
| Package type | Box |
| Height | 150 mm |
| Width | 125 mm |
| Weight | 614 g |
| Product colour | Aluminium, Black |
| Producator | DEEPCOOL |
| Garantie | 24 |














Nu există comentarii încă.