Corsair NAUTILUS RS LCD Screen Module
Coolere Procesor
Compare
Corsair NAUTILUS RS LCD Screen Module
Stoc furnizor:
În stoc
353,99 lei 501,99 lei
În stoc
| Cooler-Type | CPU-cooler |
|---|---|
| Tip | N/A |
| Diametru: | N/A |
| Iluminare | Nu |
| Numar coolere: | N/A |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty-Period | 5 year(s) |
| Width | 78 mm |
| Weight | 850 g |
| Depth | 7.8 mm |
| Height | 22.3 mm |
| Suitable for | Liquid cooling system |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 60 |





Nu există comentarii încă.