Corsair NAUTILUS RS LCD Screen Module White
Coolere Procesor
Compare
Corsair NAUTILUS RS LCD Screen Module White
Stoc furnizor:
Doar 2 rămase în stoc
334,99 lei 501,99 lei
Doar 2 rămase în stoc
| Tip | Lichid |
|---|---|
| Diametru: | N/A |
| Iluminare | Nu |
| Numar coolere: | N/A |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | White |
| Warranty-Period | 5 year(s) |
| Width | 78 mm |
| Weight | 850 g |
| Depth | 7.8 mm |
| Height | 22.3 mm |
| Suitable for | Liquid cooling system |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 0 |





Nu există comentarii încă.