Apple Mac Studio M4 Max (CPU 16-core, GPU 40-core, Neural Engine16- Core)/48GB/1TB (Cto from MU963RC/A)
Desktop PC
Compare
Apple Mac Studio M4 Max (CPU 16-core, GPU 40-core, Neural
Stoc furnizor:
Doar 1 rămase în stoc
18.887,99 lei 20.682,99 lei
Doar 1 rămase în stoc
| HDMI | 1 |
|---|---|
| Solid state drive | Da |
| Producator placa video | Apple |
| Tip stocare | SSD |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| Placa video dedicata | Integrata |
| SSD | 1TB |
| Format desktop | CFF – Compact Form Factor |
| Producator procesor | Apple |
| Serie placa video | Apple Silicon Series |
| Sistem Operare Desktop PC | Mac OS |
| Tip procesor | Apple M4 |
| Numar Nuclee | 16 |
| Model Procesor | M4 Max |
| Destinat pentru | Workstation |
| Memorie RAM | 48 GB |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| USB 3.1 | 2 |
| Wireless | 802.11 ax |
| Sistem de operare | macOS Sequoia |
| Memorie maxima | 48 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| Chipset | Apple |
| Numar procesoare | 1 |
| Monitor inclus | Da |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip | Integrata |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Unitate Optica | Fara unitate optica integrata |
| Jack casti | 1 |
| Tehnologie | 3 nm |
| Familie placa video | M4 |
| Familie Procesor | M4 |
| Altele | Carcasa din metal |
| Sloturi memorie | Nu |
| Interfata | PCIe |
| LAN | 1000/2500/5000/10000 Mbps |
| Tip carcasa | UCFF |
| Dimensiune | 19.7 x 19.7 x 9.5 cm |
| Thunderbolt 5 | 4 (via USB Type-C) |
| Card slot | SDXC |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare |
| Conectivitate internet | 3 nm |
| Procesor Grafic integrat | Apple M4 Max 40 cores |
| Model placa video | M4 Max 40 cores |
| Capacitate memorie | 48 GB |
| Greutate | 27 kg |
| USB Type-C | 6 |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |







Nu există comentarii încă.