DELL PRO Tower Essential QVT1260, Intel(R) Core(TM) i5-14500 vPro(R) (14 cores, up to 5.0GHz), Intel(R) UHD Graphics 770, 8 GB: 1 x 8 GB, DDR5, 4800 MT/s, 512GB M.2 PCIe NVMe SSD, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, No Keyboard, No Mouse, Ports and connectors: Network: 1 x RJ45 Ethernet port (10/100/1000 Mbps), USB: 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with SmartPower On, Audio: 1 x global headset jack, Video: 1 x DisplayPort 1.4a (HBR2), 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port, Power: 1 x power- cable connector, Security: 1 x padlock ring, 1 x security-cable slot (Kensington lock), Internal: PCIe: 1 x PCIe x16 full-height slot, 2 x PCIe x1 full-height slots, SATA: 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive, M.2: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230/2280 slot for SSD, Memory: 2 x UDIMM slots, DDR5, Memory speed: 4800 MT/s, Weight: min 4.16 kg, max 6.86 kg, Windows 11 Pro, 3y Basic Onsite Service Warranty
Desktop Business Dell Pro Tower Essential QVT1260 cu procesor Intel
În stoc
5.846,99 lei 7.840,99 lei
În stoc
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | Negru |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 8GB |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Producator placa video | Intel |
| Format desktop | Tower |
| Producator procesor | Intel |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| HDD | None |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| SSD | 512GB |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| DT-CPU | Intel |
| Model Procesor | Intel-Core-i5 |
| DT-Format | Tower |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | Business |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Unitate Optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Numar Nuclee | 14 |
| Numar Thread-uri | 20 |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Frecventa turbo max | 5.00 GHz |
| Kensington lock | Da |
| Cache | 24 MB Intel Smart Cache |
| Frecventa Procesor: | 2.60 GHz |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Cip AI integrat | Nu |
| Familie Procesor | Intel Core i5 din a paisprezecea generatie |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Tehnologie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Max TDP | 154 W |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Model placa video | 770 |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| Tastatura: | DaTastatura Dell KB216, USB, Black |
| Mouse | DaMouse Optic Dell MS116, USB, Black |
| USB 2.0 | 2 |
| LAN | 1 Gbps |
| Recomandat | Small Office |
| Slot 1 | 8 GB |
| Frecventa memorie | 4800 MHz |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Sursa | 180 W 80 PLUS Bronze |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Tip carcasa | Tower |
| Model | ALC3204 |
| Slot PCI Express x1 | 2 |
| Altele | Tip SSD: M.2 PCIe NVMe |
| Audio | 1 x combo |
| Dimensiune | 293 x 324.3 x 154 mm |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 1 Tip C |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Slot PCI Express x16 | 1x PCIe 3.0 |
| Slot M.2 | 1 x M.2 (stocare)1 x M.2 (WiFi/BT) |
| Greutate | 4.16 kg |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |



Nu există comentarii încă.