Desktop HP ProDesk 400 G9 Desktop Mini, Intel Core i5-14500T 14-Core (1.7 GHz, up to 4.8 GHz, 24MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR5 4800MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , No ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3, porturi: 3x USB Type- A 10Gbps/ 2x USB Type-A 5Gbps/1x USB Type-C 20Gbps/ 1x HDMI 2.1/ 1x DP 1.4/ 1x RJ-45/ 1x headphones/ microphone, sloturi: 1 M.2 PCIe x1 2230; 1 M.2 PCIe x4 2280, HP 125 Black Wired Keyboard, HP 125 Black Wired Mouse, HD audio, Sursa 90W, Black, greutate 1.42kg, Free DOS, 3yw NBD onsite
Desktop BusinessHP9H6W8ET cu procesor Intel Intel Core i5 14500T pana
În stoc
4.802,00 lei 5.361,99 lei
În stoc
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NVMe | Yes |
| HP Support Assistant | Yes |
| Producator procesor | Intel |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Tip stocare | SSD |
| Unitate Optica | Nu |
| Wireless | Da |
| HDD | None |
| SSD | 512GB |
| Sloturi memorie | 2 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Sistem Operare Desktop PC | Fara OS |
| Tip | DDR5 |
| Format desktop | MiniPC |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| DT-CPU | Intel |
| Model Procesor | Intel-Core-i5 |
| DT-Format | USFF |
| Destinat pentru | Business |
| BLUETOOTH | Yes |
| DisplayPort | 2 |
| Tip RAM | Tip memorie |
| İşlemci ailesi | Intel® Core™ i5 |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| İşlemci | i5-14500T |
| İşlemci nesli | Intel® Core™ i5 (14th gen) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 14 |
| Sıralı işlemci sayısı | 20 |
| İşlemci destek frekansı | 4.8 GHz |
| Performans çekirdekleri | 6 |
| Tasarruf çekirdekleri | 8 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.8 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| Performans çekirdeği temel frekansı | 1.7 GHz |
| Tasarruf çekirdeği temel frekansı | 1.2 GHz |
| İşlemci önbelleği | 24 MB |
| İşlemci ön bellek türü | L3 |
| İşlemci temel gücü | 35 W |
| Maksimum turbo güç | 92 W |
| RAM | 16 GB |
| Maksimum bellek | 64 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR5-SDRAM |
| Bellek düzeni | 1 x 16 GB |
| Bellek yuvası sayısı | 2x DIMM |
| Hafıza frekans hızı | 4800 MHz |
| Hafıza modülü tipi | SODIMM |
| Toplam depolama kapasitesi | 512 GB |
| Optik sürücüler | No |
| Depolama ortamı | SSD |
| Depolama birimi sayısı | 1 |
| Toplam SSD kapasitesi | 512 GB |
| Kurulan SSD sayısı | 1 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 512 GB |
| Sert durum disk sürücüsü arayüzleri | PCI Express |
| SSD form faktörü | M.2 |
| Ayrık grafik bağdaştırıcı | No |
| Entegre grafik kartı | Yes |
| Ayrık ekran kartı modeli | Not available |
| On-board grafik adaptör modeli | Intel UHD Graphics 770 |
| Yerleşik GPU üreticisi | Intel |
| Yerleşik grafik bağdaştırıcı ailesi | Intel® UHD Graphics |
| Ürün tipi | Mini PC |
| Pazar konumlandırması | Proven productivity |
| Anakart yongası | Intel Q670 |
| Şifre koruması | Yes |
| Şifre koruma | BIOS, Power on |
| Güvenli platform modülü (TPM) | Yes |
| Güvenilir Platform Modülü versiyonu | 2.0 |
| Ethernet LAN bağlantısı | Yes |
| Ethernet LAN veri transfer hızı | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kablo teknolojisi | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi standardı | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartları | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN denetleyici üreticisi | Intel |
| WLAN kumanda modeli | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Anten tipi | 2×2 |
| Bluetooth versiyonu | 5.3 |
| USB 2.0 bağlantı noktası sayısı | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A port sayısı | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A port sayısı | 0 |
| Thunderbolt 3 bağlantı noktası sayısı | 0 |
| HDMI port sayısı | 1 |
| USB 3.2 2x2 C tipi portların sayısı | 1 |
| DisplayPort versiyonu | 1.4 |
| HDMI versiyonu | 2.1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı | 1 |
| Birleşik kulaklık/mikrofon portu | Yes |
| Mikrofon giriş fişi | Yes |
| Güç gereksinimleri | 90 W |
| Güç gereksinimleri girdi voltajı | 100 – 240 V |
| Güç gereksinimler girdi frekansı | 50 – 60 Hz |
| Kasa | Mini PC |
| Ürün rengi | Black |
| Renk adı | Jack black |
| 2.5 yer sayısı | 1 |
| Yıl girişi | 2024 |
| Menşe ülkesi | China, Thailand |
| İşletim sistemi yazılımı | FreeDOS |
| Intel® Turbo Boost teknolojisi | Yes |
| Ekran içinde | No |
| HP segmenti | Business |
| Ses çipi | Realtek ALC3252 |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 – 35 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 – 90% |
| Genişlik | 177 mm |
| Derinlik | 175 mm |
| Yükseklik | 177 mm |
| Ağırlık | 1.42 kg |
| Ambalaj genişliği | 498 mm |
| Ambalaj derinliği | 235 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 132 mm |
| Paket ağırlığı | 3.4 kg |
| Klavye dahil | Yes |
| Sayısal tuş takımı | No |
| Giriş aygıtı modeli | HP 125 Wired Mouse |
| Klavye bağlantısı | Wired |
| UNSPSC kodu | 43211507 |
| Producator | HP |
| Garantie | 36 |



Nu există comentarii încă.