Lindy 200m Fibre Optic USB 2.0 Extender, latime de banda suportata 480Mbps, distanta maxima 200m, gri
Extendere audiovideo
Compare
Lindy 200m Fibre Optic USB 2.0 Extender, latime de banda
Stoc furnizor:
Doar 2 rămase în stoc
2.847,99 lei 4.019,99 lei
Doar 2 rămase în stoc
| MAXIMUM-DISTANCE | 150M |
|---|---|
| USB-INTERFACE | USB 3.0 |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| External power adapter | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Fiber ports quantity | 2 |
| Fiber optic connector | LC |
| Interfata HDMI | Nu |
| Rezolutie maxima | None |
| Numar porturi RJ-45 | N/A |
| Numar porturi USB: | 2 |
| Cable types supported | Fiber |
| Supported bandwidth | 5GBPS |
| Distanta maxima | 200 m |
| Maximum transfer distance | 200 m |
| Transmitter width | 8 cm |
| Transmitter depth | 1.3 cm |
| Transmitter height | 1.3 cm |
| Receiver width | 8 cm |
| Receiver depth | 1.3 cm |
| Receiver height | 1.3 cm |
| AC adapter included | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Product colour | Grey |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |







Nu există comentarii încă.