Rucsac Notebook Lenovo 15.6″ B5650-Ww
Genti laptop
Compare
Rucsac Notebook Lenovo 15.6" B5650-Ww
Stoc furnizor:
În stoc
111,99 lei 153,99 lei
În stoc
| Coloration | Monochromatic |
|---|---|
| Product main colour | Black |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Notebook compartment | Yes |
| Compatible products | ThinkPad |
| Dimensiune geantă | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Nu |
| Depth | 95 mm |
| Width | 292 mm |
| Height | 43.2 mm |
| Weight | 360 g |
| Harmonized System (HS) code | 42029291 |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 12 |






Nu există comentarii încă.