HDD extern ADATA, 1TB, HC300 ECO, 2.5″, USB 3.2, plastic si silicon, rezistent la socuri, albastru
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern Adata, 1TB, HC300 ECO, 2.5", USB 3.2, plastic
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
1.267,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| HDD capacity | 1 TB |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Capacitate HDD extern | 1 TB |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Ethernet LAN | No |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| USB data transfer rates | 5000 Mbit/s |
| Bus powered | USB |
| Alimentare USB | Da |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Cables included | USB |
| Product colour | Green |
| Housing material | Plastic |
| Compliance certificates | CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
| Height | 103 mm |
| Depth | 80.5 mm |
| Weight | 133 g |
| Width | 125.7 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 36 |








Nu există comentarii încă.