HDD extern ADATA, 1TB, HV300, 2.5, USB 3.1, Senzor protectie socuri, Criptare Date, Ultraslim, Rosu
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern Adata, 1TB, HV300, 2.5, USB 3.1, Senzor protectie
Stoc furnizor:
În stoc
462,99 lei 1.090,99 lei
În stoc
| HDD capacity | 1 TB |
|---|---|
| Linux operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Bus power | 5 V |
| Capacitate HDD extern | 1 TB |
| Bus powered | USB |
| HDD size | 2.5 |
| Alimentare USB | Da |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| User guide | Yes |
| Cables included | USB |
| USB connector | USB |
| Width | 80.5 mm |
| Product colour | Red |
| Height | 103 mm |
| Weight | 139.8 g |
| Depth | 125.7 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 36 |










Nu există comentarii încă.