HDD extern ADATA, 1TB, HD650, 2.5″, USB 3.1, Albastru
- Nu poți să adaugi „HDD Extern Seagate Expansion, 4TB, Negru, USB 3.0” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern Adata HD650, 1TB, Albastru, USB 3.1
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
1.269,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| HDD capacity | 1 TB |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Bus power | 5 V |
| Capacitate HDD extern | 1 TB |
| Bus powered | USB |
| HDD size | 3.5 |
| Alimentare USB | Nu |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Cables included | USB |
| Product colour | Blue |
| USB connector | USB |
| LED indicators | Yes |
| Weight | 270 g |
| Depth | 124 mm |
| Housing material | Plastic, Silicone |
| Height | 229 mm |
| Width | 101.7 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 36 |






Nu există comentarii încă.