HDD extern ADATA, 1TB, HD650, 2.5″, USB 3.1, Negru
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern Adata HD650, 1TB, Negru, USB 3.1
Stoc furnizor:
În stoc
452,99 lei 1.045,99 lei
În stoc
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| HDD capacity | 1 TB |
| Connectivity technology | Wired |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Bus power | 5 V |
| Capacitate HDD extern | 1 TB |
| Fingerprint reader | No |
| Linux operating systems supported | Kernel 2.6.31 |
| Bus powered | USB |
| HDD size | 2.5 |
| Alimentare USB | Da |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Cables included | USB |
| Height | 21 mm |
| USB connector | USB |
| USB version | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Weight | 201 g |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Depth | 121 mm |
| Width | 81 mm |
| Housing material | Plastic, Rubber |
| LED indicators | Data, Speed |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 36 |







Nu există comentarii încă.