HDD extern ADATA, 2Tb, HD650, 2.5″, USB3.1, negru
- Nu poți să adaugi „HDD Extern Adata HV620S, 2TB, Alb, USB 3.1” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern Adata HD650, 2TB, Negru, USB 3.1
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
1.394,99 lei
Stoc epuizat
| HDD capacity | 2 TB |
|---|---|
| Linux operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Capacitate HDD extern | 2 TB |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Bus power | 5 V |
| eSATA | No |
| HDD size | 2.5 |
| Alimentare USB | Da |
| USB connector | USB Type-A |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 50 °C |
| Weight | 390 g |
| Width | 98.5 mm |
| Depth | 26.7 mm |
| Height | 126.8 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 36 |






Nu există comentarii încă.