HDD extern ADATA, 2TB, HD710 Pro, 2.5″, USB 3.2, plastic si silicon, rezistent la socuri, albastru
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern Adata HD710 Pro, 2TB, Albastru, USB 3.2
Stoc furnizor:
Doar 1 rămase în stoc
1.708,99 lei
Doar 1 rămase în stoc
| HDD capacity | 2 TB |
|---|---|
| Linux operating systems supported | Yes |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Capacitate HDD extern | 2 TB |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Bus power | 5 V |
| Protection features | Dust resistant, Shock resistant, Waterproof |
| HDD size | 2.5 |
| Alimentare USB | Nu |
| Product colour | Black, Blue |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 50 °C |
| Weight | 390 g |
| Housing material | Plastic, Silicone |
| LED indicators | Data, Power |
| Width | 98.5 mm |
| Depth | 26.7 mm |
| Height | 133.3 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 36 |





Nu există comentarii încă.