HDD extern ADATA, 1TB, HV320, 2.5, USB 3.1, Senzor protectie socuri, Criptare Date, Ultraslim, Negru
- Nu poți să adaugi „HDD Extern Adata HD710MP, 2TB, Camuflaj, USB 3.1” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern Adata HV320, 1TB, Negru, USB 3.1
Stoc furnizor:
În stoc
462,99 lei 1.011,99 lei
În stoc
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| HDD capacity | 1 TB |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Bus power | 5 V |
| Capacitate HDD extern | 1 TB |
| Bus powered | USB |
| Alimentare USB | Da |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Black |
| Cables included | USB |
| USB connector | USB |
| Housing material | Plastic |
| LED indicators | Yes |
| Height | 107 mm |
| Weight | 180 g |
| Width | 80.5 mm |
| Depth | 125.7 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 36 |











Nu există comentarii încă.