HDD extern, Lacie, 5TB, Mobile Drive, 2.5″ USB 3.0, Gri
- Nu poți să adaugi „HDD Extern Adata HD330, 2TB, Rosu, USB 3.1” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern Lacie Mobile Drive, 5TB, Gri, USB 3.0
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
2.891,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Yes |
| Pallet gross length | 121.9 cm |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | Yes |
| Capacitate HDD extern | 5 TB |
| HDD capacity | 5 TB |
| Password protection | No |
| Thunderbolt version | 3 |
| Pallet gross width | 101.9 cm |
| Pallet gross height | 95 cm |
| Pallet gross weight | 416 kg |
| Master (outer) case width | 196 mm |
| Master (outer) case length | 252 mm |
| Master (outer) case height | 205 mm |
| Master (outer) case net weight | 4 kg |
| Ethernet LAN | No |
| Bus powered | USB |
| Alimentare USB | Nu |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB connector | USB Type-C |
| Product colour | Grey |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Housing material | Aluminium |
| Package width | 120 mm |
| Package weight | 500 g |
| Width | 91.2 mm |
| Weight | 400 g |
| Depth | 20 mm |
| Height | 124 mm |
| Package height | 183 mm |
| Package depth | 46 mm |
| Cables included | USB, USB Type-C |
| Producator | LACIE |
| Garantie | 24 |






Nu există comentarii încă.