HDD extern Seagate, 1TB, Expansion portable, 2.5″ USB3.0, Black
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern Seagate, 1TB, Expansion portable, 2.5" USB3.0, Black
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
1.395,99 lei
Stoc epuizat
| HDD capacity | 1 TB |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| USB connector | Micro-USB B |
| Thunderbolt technology | No |
| Password protection | Yes |
| Capacitate HDD extern | 1 TB |
| Weight | 268 g |
| Height | 115.3 mm |
| Depth | 20.9 mm |
| HDD size | 2.5 |
| Alimentare USB | Da |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 24 |








Nu există comentarii încă.