HDD extern WD, Black P10 Game Drive, 5TB, 2.5″, USB 3.0, compatibil cu Xbox One, Negru
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern WD D10 pentru Xbox One, 5TB, negru, USB
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
2.225,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| Format HDD extern | 2.5" |
| Thunderbolt technology | No |
| Interfata HDD extern | USB 3.2 Gen 2 |
| Capacitate HDD extern | 5 TB |
| HDD capacity | 5 TB |
| Ethernet LAN | No |
| Bus powered | USB |
| Alimentare USB | Da |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 65 °C |
| Weight | 230 g |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Width | 88 mm |
| Warranty card | Yes |
| Height | 208 mm |
| Depth | 118 mm |
| Producator | WD |
| Garantie | 36 |








Nu există comentarii încă.