HDD extern WD, Elements, 18TB, 3.5, Black, USB 3.0, Negru
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern WD Elements, 18TB, Negru, USB 3.0
Stoc furnizor:
În stoc
2.930,99 lei 5.169,99 lei
În stoc
| HDD capacity | 18 TB |
|---|---|
| Protection features | Shock resistant |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Plug and Play | Yes |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Format HDD extern | 3.5" |
| File format system | NTFS |
| Capacitate HDD extern | 18 TB |
| Alimentare USB | Nu |
| Height | 165.8 mm |
| Cables included | AC, USB |
| USB version | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Depth | 135 mm |
| Width | 48 mm |
| Weight | 900 g |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |






Nu există comentarii încă.