HDD extern WD, 8Tb, My Book, 3.5″, USB 3.0, WD Backup software and Time , quick install guide, negru
- Nu poți să adaugi „HDD Extern WD Elements Portable, 4TB, negru, USB 3.0” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern WD My Book, 8TB, negru, USB 3.0
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
2.762,99 lei
Stoc epuizat
| Interface | Serial ATA III |
|---|---|
| HDD capacity | 8 TB |
| Plug and Play | Yes |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Format HDD extern | 3.5" |
| Bus powered | No |
| External power adapter | Yes |
| Password protection | Yes |
| USB data transfer rates | 480,5000 Mbit/s |
| File format system | exFAT |
| Capacitate HDD extern | 8 TB |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Bundled software | WD Backup, WD Security, WD Drive Utilities |
| Alimentare USB | Nu |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 65 °C |
| Weight | 960 g |
| Width | 49 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Depth | 139.3 mm |
| Height | 170.6 mm |
| Producator | WD |
| Garantie | 36 |















Nu există comentarii încă.