SSD Portabil Corsair EX100U 1TB, viteza de citire 1600MB/s, viteza de scriere 1500MB/s, USB 3.2 2×2, negru
- Nu poți să adaugi „HDD Extern Adata HD330, 5TB, Negru, USB 3.2” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Hard Diskuri externe
Compare
SSD Portabil Corsair EX100U 1TB, viteza de citire 1600MB/s, viteza
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
952,99 lei
Stoc epuizat
| Alimentare USB | Da |
|---|---|
| NVMe | No |
| Hardware encryption | No |
| Manual | Yes |
| Write speed | 1500 MB/s |
| Height | 11 mm |
| Read speed | 1600 MB/s |
| Thunderbolt technology | No |
| USB connector | USB Type-C |
| Capacitate HDD extern | 1 TB |
| Interfata HDD extern | USB 3.2 Gen 2 |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Format HDD extern | N/A |
| Data transfer rate | 20 Gbit/s |
| Password protection | No |
| Width | 37 mm |
| Depth | 79 mm |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-A, USB Type-C to USB Type-C |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 36 |

















Nu există comentarii încă.