HDD Intern Seagate IronWolf 32TB 7200RPM 512MB
Hard Diskuri Nas
Compare
HDD NAS Seagate IronWolf Pro, 32 TB, 7200 RPM, 512
Stoc furnizor:
În stoc
8.272,99 lei 13.715,99 lei
În stoc
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Interface | Serial ATA III |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 h |
| Hot-swap | No |
| Start-up current | 2 A |
| Component for | Laptop |
| Viteza rotatie HDD Nas | 7200 rpm |
| Buffer HDD Nas | 512 MB |
| Non-operating vibration | 2.27 G |
| HDD size | 3.5 |
| Bytes per sector | 512e |
| HDD-Interface | SATA3 |
| HDD-Buffer | 512MB |
| Power consumption (idle) | 6.8 W |
| Viteza rotatie HDD Surveillance | 7200 rpm |
| Buffer HDD Surveillance | 512 MB |
| Interfata HDD Surveillance | SATA III |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Width | 101.8 mm |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Weight | 695 g |
| Power consumption (typical) | 8.3 W |
| Power consumption (standby) | 1.2 W |
| Hybrid-HDD cache memory | 512 GB |
| HDD capacity | 32 TB |
| Capacitate HDD Surveillance | 32 TB |
| Capacitate HDD Nas | 32 TB |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 36 |



Nu există comentarii încă.