HDD intern Seagate, 3.5″, 10TB, IronWolf, SATA 6Gb/s 7200rpm, 256MB
- Nu poți să adaugi „HDD NAS WD WD142KFGX, 14 TB, 7200 rpm, 512 MB,” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Hard Diskuri Nas
Compare
HDD NAS SEAGATE ST10000NT001, 10 TB, 7200 rpm, 256 MB,
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
4.385,00 lei
Stoc epuizat
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Interface | Serial ATA III |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Rotational Vibration (RV) sensors | Yes |
| Operating shock | 70 G |
| HDD capacity | 10 TB |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Workload rate limit | 550 TB/year |
| Non-operating shock | 250 G |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Start-up current | 2 A |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 h |
| Component for | NAS |
| Viteza rotatie HDD Nas | 7200 rpm |
| Buffer HDD Nas | 256 MB |
| Noise level (idle) | 28 dB |
| Power consumption (off) | 1 W |
| Non-operating vibration | 2.27 G |
| Capacitate HDD Nas | 10 TB |
| Power consumption (idle) | 7.8 W |
| HDD sustained transfer rate | 263 MiB/s |
| HDD size | 3.5 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Width | 101.8 mm |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Weight | 720 g |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 65 °C |
| Power consumption (typical) | 10.1 W |
| Power consumption (standby) | 1 W |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 60 |





Nu există comentarii încă.