960GB SSD SATA Read Intensive 3.5″
Hard Diskuri server
Compare
960GB SSD SATA Read Intensive 3.5"
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
2.356,99 lei 2.750,99 lei
Stoc epuizat
| Interfață HDD server | SAS |
|---|---|
| Format HDD server | 3,5" |
| Viteza rotație HDD server | 7200 rpm |
| HDD-Format | 2.5" |
| Buffer HDD server | 64MB |
| Capacitate HDD server | ≥2.1TB |
| Producator | DELL |
| Garantie | 12 |



Nu există comentarii încă.