HDD intern WD PURPLE 14TB 7200rpm 256mb SATA-III
Hard Diskuri SurveiIlance
Compare
HDD Surveillance WD PURPLE 14TB 7200rpm 256mb SATA-III
Stoc furnizor:
Doar 2 rămase în stoc
4.483,99 lei 6.153,99 lei
Doar 2 rămase în stoc
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Interfata HDD Surveillance | SATA III |
| Interface | Serial ATA III |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Shock sensor | Yes |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Viteza rotatie HDD Surveillance | 7200 rpm |
| Buffer HDD Surveillance | 512 MB |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Component for | Server/workstation |
| Storage drive buffer size | 512 MB |
| Workload rate limit | 550 TB/year |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 h |
| Non-operating shock | 250 G |
| Noise level (idle) | 20 dB |
| Power consumption (read) | 6.3 W |
| Power consumption (write) | 6.3 W |
| Power consumption (idle) | 5.9 W |
| Operating shock | 50 G |
| Capacitate HDD Surveillance | 14 TB |
| HDD size | 3.5 |
| HDD-Interface | SATA3 |
| HDD-Buffer | 256MB |
| HDD capacity | 14TB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Certification | ROHS |
| Weight | 690 g |
| Width | 101.6 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Power consumption (standby) | 0.9 W |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 65 °C |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |






Nu există comentarii încă.