HDD Western Digital Purple Pro 22 TB , 7200 512, SATA 3
Hard Diskuri SurveiIlance
Compare
HDD Surveillance WD Purple Pro 22TB 7200rpm 512MB
Stoc furnizor:
În stoc
5.435,99 lei 9.107,99 lei
În stoc
| Recomandat Surveillance | Da |
|---|---|
| Interfata HDD Surveillance | SATA III |
| Interface | Serial ATA III |
| Component for | Surveillance system |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Advanced Format (AF) | Yes |
| 24/7 operation | Yes |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Viteza rotatie HDD Surveillance | 7200 rpm |
| Buffer HDD Surveillance | 512 MB |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Storage drive buffer size | 512 MB |
| Workload rate limit | 550 TB/year |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 h |
| Hot-swap | No |
| Noise level (idle) | 20 dB |
| Operating shock | 40 G |
| Power consumption (idle) | 5.6 W |
| Capacitate HDD Surveillance | 22 TB |
| HDD capacity | 22 TB |
| RAID levels | JBOD |
| Non-operating shock | 200 G |
| HDD size | 3.5 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 101.6 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight | 670 g |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 65 °C |
| Power consumption (standby) | 1.2 W |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |






Nu există comentarii încă.