Localizator Baseus T2 Pro, durata viata baterie 365 zile, distanta localizare 10m, alb
Incarcatoare telefoane
Compare
Localizator Baseus T2 Pro, durata viata baterie 365 zile, distanta
Stoc furnizor:
Doar 2 rămase în stoc
50,99 lei 60,99 lei
Doar 2 rămase în stoc
| Maximum operating distance | 30 m |
|---|---|
| Battery lifetime | 1 year(s) |
| Numar porturi | N/A |
| Incarcare rapida | Nu |
| Lungime cablu | None |
| Maximum power | N/A |
| Battery-Capacity | 240 mAh |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | White |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Weight | 5 g |
| Country of origin | China |
| Width | 35 mm |
| Battery type | CR2032 |
| Height | 81 mm |
| Tip | N/A |
| Product type | Finder |
| Depth | 33.2 mm |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 12 |






Nu există comentarii încă.