Laptop Acer Aspire Lite 15 AL15-33P-37W4, 15.6 inch (39.62 cm), Acer ComfyView™ FHD IPS Display with LED-backlight, 1920 x 1080, 16:9, Intel® Core™ 3 processor N355, 1.9 GHz base clock (Up to 3.9 GHz max. performance clock rate), 6 MB Intel® Smart Cache, 8 / 8, , video Intel® Graphics, RAM 8 GB DDR5 RAM (1 x 8 GB DDR5 RAM), Up to 16 GB DDR5 RAM (1x 16 GB soDIMM), SSD 512GB PCIe NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, No Card reader, Two built-in stereo speakers, dual digital microphones, FHD Webcam, No LAN, WLAN Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/acR2+ax), Bluetooth® 5.1, No Fingerprint reader, Porturi: 3x (1x Type-A Gen 1, 2x Type-C Gen 2), 1 x (Type-C), 1x HDMI® 1.4, No Ethernet (RJ-45), 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), 51,3W power adapter (USB Type C adapter), Baterie Li-Ion Battery (3 cell/ 6000 mAh / 45 Wh / 7.6 V), No Backlit keyboard, Light Silver, Greutate 1.43 kg, Dimensiuni 357.85 x 235.65 x 18.0 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Culoare | Argintiu |
| Solid state drive | Da |
| RAM | 8GB |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producator procesor | Intel |
| USB 3.2 | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tastatura iluminata | Nu |
| USB Type-C | Da |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placă video | Integrata |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | Consumer |
| Diagonala display | 15 – 15.9 inch |
| Model placa video | Intel UHD Integrated Graphics |
| Luminozitate | N/A |
| Greutate | 1.43 kg |
| Capacitate stocare | SSD 512GB PCIe NVMe Solid-State-Drive (SSD) |
| Copilot+ PC | N/A |
| Camera WEB | FHD |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Suport DirectX 12 | Da |
| USB 3.0 | 3 |
| Unitate Optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Parola HDD | Da |
| Tastatura numerica: | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Numar celule | 3 |
| Layout tastatura | English |
| Putere maxima disipata | 15 W |
| Format | Full HD |
| Rezolutie display | 1920 x 1080 pixeli |
| Memorie maxima | 16 GB |
| Nr. sloturi | 1 |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Tehnologie | LED backlight Anti-Glare IPS |
| Multimedia | Da |
| Numar Thread-uri | 8 |
| Capacitate memorie RAM | 8 GB |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Placa video | Intel Graphics |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| BLUETOOTH | 5.1 |
| Tip SSD | PCIe NVMe |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| Cache | 6 MB Smart Cache |
| Putere_ | 45 Wh |
| Cititor amprenta | Fara |
| Nucleu | Twin Lake |
| Familie Procesor | Intel Core 3 N-Series |
| Model Procesor | N355 |
| USB-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen1) |
| Alimentator | 51.3 W |
| Dimensiuni | 357.85 x 235.65 x 18.0 mm |
| Putere | 45 Wh |
| Frecventa turbo max | 3.90 GHz |
| Functii camera Web | 1080p |
| Tip procesor | Intel Core 3 |
| Frecventa Procesor: | 3.9 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | ACER |
| Garantie | 24 |














Nu există comentarii încă.