Laptop Dell XPS 14 (DA14260), 14.0″, Non-Touch, 2K, 1-120Hz, 500 nits, Anti-Glare, Graphite, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 355 (8 cores, 12MB cache, up to 4.7 GHz), Intel(R) Graphics, 16GB LPDDR5x Dual Channel, 7467MT/s, 1TB M.2 PCIe NVMe SSD, Intel(R) Killer(TM) Wi-Fi 7 BE211, 2×2, 802.11be, Bluetooth 6 wireless card, 100W USB-C adapter, 3-cell, 70 Wh, ExpressCharge Boost Capable, Graphite backlit English International keyboard, External ports: USB ports: 3 x Thunderbolt 4 USB-C ports with support for USB4 v1.0, DisplayPort 2.1 and USB Power Delivery 3.2, Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): 3 x Thunderbolt 4 USB-C ports with support for USB4 v1.0, DisplayPort 2.1 and USB Power Delivery 3.2, Media-card reader: None, Power-adapter port: DC-IN through one of the three Thunderbolt 4 USB-C ports, Security-cable slot: Supported through USB-C ports, Internal slots: M.2: 1 x M.2 slot for M.2 2230 or M.2 2280 solid-state drive, Memory: Dual-channel on-board, LPDDR5X, 7467 MT/s, Maximum memory configuration: 64 GB, Minimum memory configuration: 16 GB, Dimensions and weight: Front height: 15.20 mm (0.60 in.), Width: 309.52 mm (12.19 in.), Depth: 209.71 mm (8.26 in.), Weight: 1.36 kg (3 lb), Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, McAfee Business Protection 1-year, McAfee+ Premium 30-day trial, Activate Microsoft 365 – 30 Day Trial.
| Solid state drive | Da |
|---|---|
| Greutate | 1.36 kg |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| USB 3.2 | Nu |
| HDMI | Nu |
| Thunderbolt | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Touchscreen | Nu |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Cititor amprente | Nu |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Tip display | IPS |
| Tastatura iluminata | Da |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placă video | Integrata |
| Destinat pentru | Consumer |
| Diagonala display | 14 – 14.9 inch |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | Da |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Unitate Optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Format | WUXGA |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Slot M.2 | Da |
| Numar celule | 3 |
| Rata Refresh | 120 Hz |
| Memorie maxima | 16 GB |
| Layout tastatura | English International |
| Nr. sloturi | 0 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| DisplayPort | 3 (via USB Tip-C) |
| Boxe | 4-way |
| Tastatura numerica: | Nu |
| Luminozitate | 500 niti |
| Putere maxima disipata | 55 W |
| Multimedia | Da |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Numar Thread-uri | 8 |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Frecventa | 7467 MHz |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Placa video | Intel Graphics |
| Culoare | Gri inchis |
| Cip AI integrat | Da |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Suport TPM | Da |
| Frecventa turbo max | 4.70 GHz |
| Alimentator | 100 W |
| Tehnologie Baterie | Lithium-ion Polymer |
| Alte specificatii | Variable Refresh Rate |
| Memorie Integrata | 16 GB |
| Putere | 70 Whr |
| Frecventa Procesor: | 4.7 GHz |
| Copilot+PC | Da |
| Camera WEB | 4k |
| Model Procesor | 355 |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Nucleu | Panther Lake |
| NPU TOPS | 49 TOPS |
| BLUETOOTH | 6.0 |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a treia serie |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| Tip SSD | M.2 PCle NVMe |
| Tehnologie de fabricatie | 1.8 nm |
| Tehnologie | WLED backlight Anti-Glare IPS |
| USB-C | 3 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Thunderbolt 4 | 3 (via USB Tip-C) |
| Functii camera Web | 4K HDR |
| Microfon integrat | Dual Digital Array |
| Putere boxe | 2 x 2 W2 x 3 W |
| Tehnologii Audio | Waves MaxxAudio, SoundWire, Cirrus Logic SmartAmp |
| Software inclus | McAfee Business Protection 1 anMcAfee+ Premium 30-day trialMicrosoft Office 30-day Trial |
| Tastatura: | Graphite |
| Dimensiuni | 309.52 x 209.71 x 14.62 mm |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |



Nu există comentarii încă.