Lindy Switch HDMI 18G Bi-directional
Media convertoare
Compare
Lindy Switch HDMI 18G Bi-directional
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
173,99 lei
Stoc epuizat
| MC-Standard | Gigabit |
|---|---|
| MC-Type | Multi mode |
| Material | Metal |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HDCP | Yes |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Number of HDMI outputs | 1 |
| HDMI in | 2 |
| HDMI | Da |
| RJ-45 | Nu |
| Bandwidth | 18 Gbit/s |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Yes |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Weight | 700 g |
| Compliance certificates | RoHS |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 70 °C |
| Depth | 52 mm |
| Package width | 63.5 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Height | 20 mm |
| Package height | 28 mm |
| Package weight | 840 g |
| Width | 49 mm |
| Certification | CE, FCC, REACH & California Proposition 65 |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |









Nu există comentarii încă.