Memorie Corsair VENGEANCE RGB 32GB CMH32GX4M4E3200C16
Memorii RAM Desktop
Compare
Stoc furnizor:
În stoc
În stoc
| Cooling type | Heatsink |
|---|---|
| Backlight | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Component for | PC/Server |
| Tip | DDR4 |
| Capacitate | 32 GB |
| Iluminare LED | Da |
| Latenta | 13 – 16 CL |
| Frecventa | 3200 Mhz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| SPD profile | Yes |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Radiator | Nu |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Kit quad channel | Da |
| Memory layout (modules x size) | 4 x 8 GB |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Country of origin | Taiwan |
| Height | 44 mm |