Memorie Corsair VENGEANCE RGB 32GB CMH32GX4M4E3200C16
CORSAIR
Stoc furnizor:
În stoc
În stoc
Compare
SKU: CMH32GX4M4E3200C16 Categorie:
Cooling type
Heatsink
Backlight
Yes
Internal memory
32 GB
Tensiune alimentare
1.35 V
Recomandat pt gaming
Da
Kit dual channel
Nu
Component for
PC/Server
Tip
DDR4
Capacitate
32 GB
Iluminare LED
Da
Latenta
13 – 16 CL
Frecventa
3200 Mhz
Internal memory type
DDR4
Memory form factor
288-pin DIMM
CAS latency
16
Memory voltage
1.35 V
Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
SPD profile
Yes
Backlight colour
Red/Green/Blue
Radiator
Nu
Memory clock speed
3200 MHz
Kit quad channel
Memory layout (modules x size)
4 x 8 GB
Harmonized System (HS) code
Country of origin
Taiwan
Height
44 mm