Memorie RAM Kingston DIMM DDR5 32GB 5200MHz CL36 Dual Channel Kit 1.25V Fury Beast Black EXPO
Memorii RAM Desktop
Compare
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 5200Mhz CL36 1.25V Dual Channel
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
6.650,99 lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| _Iluminare | Nu |
| _Recomandat Gaming | Da |
| _Latenta | 36 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Component for | PC |
| JEDEC standard | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| _Frecvența memorie RAM | 5200MHZ |
| Kit | Da |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Internal memory type | DDR5 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 1 |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row active time | 32 ns |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Backlight | No |
| Tensiune alimentare | 1.25 V |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Memory clock speed | 5200 MHz |
| Memory voltage | 1.25 V |
| Latenta | 33 – 36 CL |
| CAS latency | 36 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| Memory data transfer rate | 5200 MT/s |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Width | 133.3 mm |
| Height | 34.9 mm |
| Depth | 66.2 mm |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |








Nu există comentarii încă.