Kingston Technology FURY Beast . Component for: PC, Internal memory: 64 GB, Memory layout (modules x size): 4 x 16 GB, Internal memory type: DDR5, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 40, Product colour: White
Memorii RAM Desktop
Compare
Memorie RAM Kingston DDR5 64GB 6000Mhz CL 40 1.35V Fury
Stoc furnizor:
În stoc
6.600,99 lei 10.034,98 lei
În stoc
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
|---|---|
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Latenta | 37 – 40 CL |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Capacitate | 64 GB |
| Kit quad channel | Da |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 24 |






Nu există comentarii încă.