Memorie RAM Kingston DIMM DDR5 16GB 5200MHz CL40 Dual Channel Kit 1.25V Fury Beast Black XMP
Memorii RAM Desktop
Compare
Memorie RAM Kingston FURY Beast, 16GB DDR5, 5200MHz, CL40
Stoc furnizor:
În stoc
1.708,00 lei 4.725,99 lei
În stoc
| ECC | No |
|---|---|
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| _Iluminare | Nu |
| _Recomandat Gaming | Da |
| _Latenta | 40 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Component for | PC |
| JEDEC standard | Yes |
| _Frecvența memorie RAM | 5200MHZ |
| Kit | Da |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Latenta | 37 – 40 CL |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| CAS latency | 40 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Kit dual channel | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 1 |
| Row active time | 32 ns |
| Lead plating | Gold |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Tensiune alimentare | 1.25 V |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Memory voltage | 1.25 V |
| Master (outer) case width | 203.2 mm |
| Master (outer) case height | 101.6 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.75 kg |
| Master (outer) case length | 311.1 mm |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Memory data transfer rate | 5200 MT/s |
| Memory clock speed | 2600 MHz |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Depth | 133.3 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Height | 34.9 mm |
| Package height | 171.4 mm |
| Package width | 95.2 mm |
| Width | 6.62 mm |
| Weight | 66.08 g |
| Package weight | 101.72 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |






Nu există comentarii încă.