Ur350 este fabricat din metal rezistent și are o carcasă texturată. procesul de ambalare cob utilizat la fabricarea sa permite obținerea unui șasiu ușor de 3,5 grame și a unui design fără capac cu un singur corp, care este rezistent la apă, la șocuri și la praf.
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive Adata 128GB USB 3.2 Metalic
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
68,98 lei 146,99 lei
Stoc epuizat
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Read speed | 100 MB/s |
| Protection features | Shock resistant, Water resistant |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Argintiu |
| Material | aluminiu |
| Form factor | Cap |
| Compatible operating systems | Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6 or later, Linux kernel 2.6 or later |
| Capacitate USB | 128 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Black, Silver |
| Capacity | 128 GB |
| Width | 12 mm |
| Housing material | Metal |
| Weight | 35 g |
| Depth | 31.9 mm |
| Height | 57 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |









Nu există comentarii încă.