Memorie USB Flash Drive Adata 32GB, UC300, USB Type-C, Black
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive Adata 32GB, UC300, USB Type-C, Black
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
101,99 lei
Stoc epuizat
| Capacitate USB | 32GB |
|---|---|
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Da |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 7 g |
| Product colour | Black, Green |
| Capacity | 32 GB |
| Read speed | 100 MB/s |
| Height | 10 mm |
| Housing material | Plastic |
| Depth | 63 mm |
| Interfață USB | USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Material | plastic |
| Width | 20 mm |
| Form factor | Slide |
| Device interface | USB Type-C |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |












Nu există comentarii încă.