Memorie USB Flash Drive Adata C008, 32GB, USB 2.0, alb
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive Adata C008, 32GB, USB 2.0, alb
Stoc furnizor:
În stoc
35,99 lei 102,99 lei
În stoc
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| USB required | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Alb |
| Material | plastic |
| Compatible operating systems | Windows 98/2000/XP/Vista/7 Mac OS 9.0 + Linux Kernal 2.4 + |
| Capacitate USB | 32 GB |
| USB version | 2.0 |
| Product colour | Blue, White |
| Capacity | 32 GB |
| Weight | 10 g |
| Mac operating systems supported | Mac OS 9.0 |
| Width | 195 mm |
| Height | 59 mm |
| Depth | 59.6 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |





Nu există comentarii încă.