Memorie USB Flash Drive Adata C008, 64GB, USB 2.0, negru
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive Adata C008, 64GB, USB 2.0, negru
Stoc furnizor:
Doar 1 rămase în stoc
123,99 lei
Doar 1 rămase în stoc
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Password protection | No |
| Mac compatibility | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Negru |
| Material | plastic |
| PIN-secured access | No |
| Form factor | Slide |
| Capacitate USB | 64 GB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB version | 2.0 |
| Product colour | Black, Red |
| Depth | 60 mm |
| Capacity | 64 GB |
| Weight | 10 g |
| Mac operating systems supported | Mac OS 9.0 |
| Width | 20 mm |
| Height | 9 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |






Nu există comentarii încă.