Memorie USB Flash Drive Adata C906-32G USB 2.0 Alb
- Nu poți să adaugi „Memorie USB Flash Drive Adata C906, 64GB, USB 2.0 negru” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive Adata C906-32G USB 2.0 Alb
Stoc furnizor:
În stoc
35,99 lei 90,99 lei
În stoc
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Albastru |
| Material | plastic |
| Form factor | Cap |
| Key ring | Yes |
| Compatible operating systems | Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6 or later, Linux kernel 2.6 or later |
| Capacitate USB | 32 GB |
| USB version | 2.0 |
| Package type | Blister |
| Capacity | 32 GB |
| Warranty-Period | 5 year(s) |
| Housing material | Plastic |
| Width | 18 mm |
| Weight | 9 g |
| Height | 10 mm |
| Depth | 5.8 mm |
| Product colour | Blue, Transparent |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |




Nu există comentarii încă.