Memorie USB Flash Drive Adata C906, 64GB, USB 2.0 negru
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive Adata C906, 64GB, USB 2.0 negru
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
90,99 lei
Stoc epuizat
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Roz |
| Material | plastic |
| Form factor | Cap |
| Capacitate USB | 64 GB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB version | 2.0 |
| Product colour | Pink |
| Capacity | 64 GB |
| Housing material | Plastic |
| Width | 18 mm |
| Weight | 9 g |
| Height | 10 mm |
| Depth | 5.8 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |





Nu există comentarii încă.