Memorie USB Flash Drive Adata UR340, 64GB, USB 3.2, black metalic
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive Adata UR340, 64GB, USB 3.2, black
Stoc furnizor:
În stoc
47,9927 lei 90,9874 lei
În stoc
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Read speed | 100 MB/s |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Negru |
| Material | aluminiu |
| Form factor | Cap |
| Compatible operating systems | Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6 or later, Linux kernel 2.6 |
| Capacitate USB | 64 GB |
| Product colour | Black |
| Width | 122 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Capacity | 64 GB |
| Weight | 4 g |
| Housing material | Metal |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Height | 46 mm |
| Depth | 34.8 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |









Nu există comentarii încă.